فروشگاه اینترنتی زمان در شهر تهران ثبت سفارش هایی را که تا قبل از ساعت ۱۴ ثبت گردیده باشد را در همان روز و پس از ساعت ۱۴ را تا حداکثر یک روز پس از سفارش تحویل مشتریان عزیز خواهد داد .

سایر شهرهای کشور تمامی سفارشات خود را می توانند حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت پس از ثبت سفارش در آدرس مورد نظر تحویل بگیرند.

تغییر در روند ارسال

گاهی ممکن است در شرایطی همچون اسفند ماه ، روزهای پر ازدحام و یا شرایط ویژه مانند جشنواره ها بر حسب روش و شهر محل سفارش رویه ارسال با کمی تاخیر صورت گیرد که پیشاپیش از این بابت از مشتریان عزیز عذرخواهی می کنیم .

نحوه تحویل گرفتن ثبت سفارش ها

  • با توجه به اینکه موظف هستیم کالا را به صاحب پروفایل یا شخص تحویل گیرنده ای که در هنگام ثبت سفارش تعیین شده است تحویل نماییم ، در هنگام تحویل سفارش نسبت به ارائه کارت شناسایی معتبر به آورده کالا همکاری لازم را داشته باشید .
  • تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه ، کافی نت ، رستوان ، هتل ، مانند آن امکان پذیر نبوده و لازم است آدرس دقیق و قابل استناد ارائه گردد.
  • هزینه ارسال برای سفارشات زیر صد هزار تومان مبلغ ده هزار تومان و سفارشات بالاتر از صد هزار تومان به صورت رایگان می باشد.
  • باربری تنها مسئول تحویل سفارش است و بایستی در خصوص استفاده از گارانتی و خدمات پس از فروش کالاهایی که نیاز به نصب توسط نصاب شرکت مربوطه را دارد ( همانند تلویزیون ، یخچال و … ) خریدار نسبت به هماهنگی با نمایندگی آن اقدام نماید ، در غیر این صورت ابطال گارانتی بر عهده خریدار می باشد

نحوه ارسال کالاهای ثبت سفارش

ایام تعطیل